Hotel Meson del Marques

***
Calle 39 No 203, Valladolid, 97780, Meksiko
Tee varaus Internetissä nyt. Hinnat alkaen MXN1,293.
Asiakaspalvelijamme ovat saatavilla, ole hyvä ja soita
Katso kaikki kuvia galleriassa

Tee varaus Internetissä nyt
Hinnat alkaen MXN1,293

yöta
1 Huone kanssa 2 Aikuisia Muuta hakua
Näytä hinnat
Huone
Huone
Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti saatavilla
Lähetä tämä sivu

Hotel Meson del Marques on 3 tähden hotellin kätevällä paikalla Valladolid. Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu. Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.

Etsitkö ruokapaikkaa? Kiinteistö tarjoaa vähintään yhden täyden palvelun ravintolan.

Kun sää sallii, ulkotiloissa oleva lämmitetty allas on täydellinen rentoutumishetkiin.

Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi.

Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa. Maailman eri puolilta tulevat vierailijat voivat nauttia hotellin valuutanvaihtopalveluista.

Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta. Tupakointi on täysin kiellettyä koko kiinteistössä. Vieraille on tarjolla laaja valikoima alkoholipitoisia ja alkoholittomia virvokkeita hotellin aulassa/baarissa.

Näytä lisää »

Kysymykset ja Vastaukset

Hotel Meson del Marques Huoneet

Perhesviitti
2 Parivuode
Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Kylpytakki, Pöytä

2 Francevuodetta ja 1 Yksittäinen Vuode

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka & Juoma - 24 tunnin huonepalvelu

Uni - Premium-vuodevaatteet, yön aikaan valmistelu ja vuodevaatteet

Kylpyhuone - Yksityinen kylpyhuone, kylpytakit, suunnittelijakosmetiikka ja hiustenkuivain

Käytännöllisyys - Kannettava tietokone mahtuva tallelokero, työpöytä ja puhelin; ilmaisia pinnasänkyjä vauvoille saatavilla pyynnöstä

  >>
Standardihuone, 1 Kuninkaan Sänky
1 King-size sänky
Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Pöytä, Yksityinen kylpyhuone

1 King-size sänky

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka ja juoma - Huonepalvelu saatavilla vuorokauden ympäri

Uni - Laadukkaat vuodevaatteet, iltavalmistelu ja vuodevaatteet

Kylpyhuone - Oma kylpyhuone, design-kosmetiikka, hiustenkuivain sekä pyyhkeet

Praktiset ominaisuudet - Tietokoneen kokoinen tallelokero, työpöytä ja puhelin; ilmaisia vauvansänkyjä saatavilla pyynnöstä

  >>
Ylemmän tason huone
1 Parivuode
Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Kylpytakki, Pöytä

1 Parivuode ja 1 Erityishuone tai 2 Parivuodetta

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka ja Juoma - 24 tunnin huonepalvelu

Pehmeä uni - Laadukkaat vuodevaatteet, siivouspalvelu ja puhtaat lakanat

Kylpyhuone - Oma kylpyhuone, kylpytakit, suunnittelijan kosmetiikka ja hiustenkuivaaja

Praktiset ominaisuudet - Kannettavan tietokoneen yhteensopiva tallelokero, työpöytä ja puhelin; ilmaiset vauvansängyt saatavilla pyynnöstä

  >>
Liiketoimintahuone, 1 Kuninkaankokoinen Sänky
1 King-size sänky
Kahvin/teenkeitin, Suihku, Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain

1 Kuninkaan Koko Sänky

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Ruoka & Juoma - Kahvin-/teenkeittomahdollisuus, ilmaiset minibaarituotteet ja 24 tuntia vuorokaudessa saatavilla oleva huonepalvelu

Uni - Laadukkaat vuodevaatteet, tyynymenu, iltapäivävalmistelu ja vuodevaatteet

Kylpyhuone - Yksityinen kylpyhuone, kylpytakit ja suihku, jossa on sadevesisuihku

Käytännön asiat - Kannettavan tietokoneen yhteensopiva tallelokero, työpöytä ja puhelin; ilmaiset vauvansängyt saatavilla pyynnöstä

Mukavuus - Tuoreet vuodevaatteet (pyynnöstä), tuoreet pyyhkeet (pyynnöstä) ja ilmastointi

  >>
Executive-huone, 2 parivuodetta
2 Parivuode
Kahvin/teenkeitin, Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Kylpytakki

2 Kaksosänkyä

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka & Juoma - Kahvinkeitin, minibaaria (jossa jokunen ilmainen tuote), sekä 24 tuntia vuorokaudessa toimiva huonepalvelu

Pulma - Premium-laatuiset vuodevaatteet, turndown-palvelu ja vuodevaatteet

Kylpyhuone - Yksityinen kylpyhuone, kylpytakit, design-kosmetiikka ja hiustenkuivaaja

Toiminnallisuus - Kannettavaan tietokoneeseen sopiva tallelokero, työpöytä ja puhelin; ilmaisia vauvan sänkyjä saatavilla pyynnöstä

  >>
Sviitti (mestari)
1 King-size sänky
Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Kylpytakki, Pöytä

1 King Size -sänky

Huoneessa on oma parveke

Huoneen rakenne - Makuuhuone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka & Juoma - Huonepalvelu 24/7 ja minibaarin täydennys (sisältää muutamia ilmaisia tuotteita)

Nukkuminen - Laadukkaat vuodevaatteet, ilta- ja aamupalvelu, sekä vuodevaatteet

Kylpyhuone - Oma kylpyhuone, kylpytakit, design-hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja

  >>
Standardi Kahden Hengen Huone
1 Parivuode
Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Pöytä, Yksityinen kylpyhuone

1 Parivuode ja 1 Erityisvuode

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka & Juoma - 24-tunnin huonepalvelu

Uni - Laadukkaat vuodevaatteet, iltatunnelma ja sängyn liinavaatteet

Kylpyhuone - Yksityinen kylpyhuone, suunnittelijoiden hygieniatuotteet, hiustenkuivaaja ja pyyhkeet

Praktisuus - Kannettavan tietokoneen kokoinen tallelokero, kirjoituspöytä ja puhelin; vauvansänkyjä saatavilla pyynnöstä

  >>
Executive Room, 1 King Bed
1 King-size sänky
Kahvin/teenkeitin, Suihku, Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain

1 King Bed

Individually decorated room

Internet - Free WiFi

Food & Drink - Coffee/tea maker, free minibar items, and 24-hour room service

Sleep - Premium bedding, a pillow menu, turndown service, and bed sheets

Bathroom - Private bathroom, bathrobes, and a shower with a rainfall showerhead

Practical - Laptop-compatible safe, desk, and phone; cribs (free) available on request

Comfort - Fresh bed sheets (on request), fresh towels (on request), and air conditioning

  >>
Junior-sviitti
1 King-size sänky
Kahvin/teenkeitin, Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Kylpytakki

1 King-size sänky

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka & Juoma - Jääkaappi, minibaari (jossa joitakin ilmaisia tuotteita), kahvin-/teenkeitin sekä 24 tunnin huonepalvelu

Nuku - Laadukkaat vuodevaatteet, iltaruoat (turn down service) ja vuodevaatteet

Kylpyhuone - Yksityinen kylpyhuone, aamutakit, suunnittelijatuotteet ja hiustenkuivain

Praktiikka - Kannettavaan tietokoneeseen sopiva tallelokero, työpöytä ja puhelin; ilmaisia pinnasänkyjä/lastensänkyjä saatavilla pyynnöstä

  >>
Superior-huone, 1 kuningasvuode
1 King-size sänky
Puhelin, Ilmastointi, Hiustenkuivain, Kylpytakki, Pöytä

1 Kuninkaan Sänky

Yksilöllisesti sisustettu huone

Internet - Ilmainen WiFi

Viihde - Satelliittikanavat

Ruoka & Juoma - 24 tunnin huonepalvelu

Uni - Laadukkaat vuodevaatteet, ilta-aikainen sängyn valmistelu ja puhtaat lakanat

Kylpyhuone - Oma kylpyhuone, kylpytakit, design-kosmetiikka ja hiustenkuivain

käytännöllisyys - Kannettavan tietokoneen kokoinen tallelokero, työpöytä ja puhelin; ilmaisia vauvan sänkyjä saatavilla pyynnöstä

  >>

Hotel Meson del Marques Hotellin palvelut ja mukavuudet

Ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti saatavilla
Ilmainen WiFi
Kahvin/teenkeitin
24 tunnin vastaanotto
Terassi
Puutarha
Matkatavaroiden säilytys
Yksilöllinen käyttömahdollisuus pyörätuolilla

Konferenssitila
Aamiainen saatavilla (lisämaksu)
Televisio yleisissä tiloissa
Tallelokero vastaanotossa
Monikielinen henkilökunta
Kokoustilat
Savuttomat tilat
Hääpalvelut
Kierrokset/lippuavustus
Ilmainen itsepalvelupysäköinti
Katto terassi
Uima-altaan aurinkotuolit
Juhlasali
Pyyhkeiden vaihto (pyynnöstä)
Vuodevaatteiden vaihto (pyynnöstä)
Esteettömältä kuljetus

 

Asiakaspalautteita

Tämän hotellin arvostelut ovat vain englanniksi. Napsauta tästä nähdäksesi >>
Klikkaa tästä anna lausuntoa >>

Hotel Meson del Marques Usein kysyttyjä kysymyksiä

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat hotellissa Hotel Meson del Marques?
Asiakkaat voivat kirjautua sisään alkaen klo 15:00. Uloskirjautuminen on klo 12:00 mennessä.
Mikä on lähin lentokenttä kohteeseen Hotel Meson del Marques?
Chichen Itza, Yucatan, Mexico (CZA-Chichen Itza Intl.) sijaitsee 23.58 mi päässä majoituspaikasta.
Tarjoaako hotelli huonepalvelua?
Hotellissa majoittuville vieraille voidaan järjestää huonepalvelu.
Onko vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden?
Avulias 24-tunnin vastaanottomme on valmis auttamaan sinua kaikkiin kyselyihin liittyen.
Onko hotellissa tai sen läheisyydessä ravintoloita?
Etsitkö ruokapaikkaa? Kiinteistö tarjoaa vähintään yhden täyden palvelun ravintolan.
Onko majoituspaikassa uima-allas?
Kun sää sallii, ulkotiloissa oleva lämmitetty allas on täydellinen rentoutumishetkiin.
Onko hotellihuoneissa tallelokeroita?
Turvallisuuden ja mielenrauhan vuoksi jokaisessa huoneessa on kassakaappi.
Tarjoaako Hotel Meson del Marques ilmaisen wi-fi-yhteyden?
Tarjoamme maksuttoman Internet-yhteyden julkisissa tiloissa.
Onko valuutanvaihtopalvelu käytettävissä vieraille?
Maailman eri puolilta tulevat vierailijat voivat nauttia hotellin valuutanvaihtopalveluista.
Onko saatavilla pyykinpesupalveluja?
Pesulapalvelut saattavat olla käytettävissä lisämaksusta.
Onko hotellissa sallittu tupakointi?
Tupakointi on täysin kiellettyä koko kiinteistössä.
Onko Hotel Meson del Marques-hotellissa lounge tai baari?
Vieraille on tarjolla laaja valikoima alkoholipitoisia ja alkoholittomia virvokkeita hotellin aulassa/baarissa.

Hotel Meson del Marques kartalla

📍 Hotel Meson del Marques
Klikkaa käyttääksesi karttaa

 

Katso kaikki kuvia galleriassa
Asiakaspalautteita
...It's a lovely and beautifully decorated hotel right in the center of Valladolid. My room was bright, clean and quiet at night. Loved the swimming pool ...
Hotellin keskiarvo: 9.5
(ulos 10) Perustuen 2 ääntä
Klikkaa tästä anna lausuntoa

Tietoa alueesta

    Lentokentät lähellä Hotel Meson del Marques

    • Chichen Itza, Yucatan, Mexico (CZA-Chichen Itza Intl.) - 23.58 mi

Hotellit lähellä Hotel Meson del Marques

Located 5 blocks from the Plaza Principal, this hotel features an outdoor pool and El Mexicano restaurant. Every room provides a private balcony or terrace and ...
This bungalow complex is a 5 minute drive from the Chichen Itza Ruins. It features 2 outdoor pools and is a 10 minute walk from Ik Kil Cenote, a sacred natural ...
Villas Arqueologicas Chichen Itza offers a unique retreat within the breathtaking Chichen Itza archaeological site. Surrounded by a lush landscape teeming with ...
Hotel Chichen Itza is situated on the main street of the picturesque village of Pisté, offering a perfect blend of colonial charm and modern comfort. Just 1.4 ...